Home : Oświetlenie : Systemy projekcyjne
Szukaj: 

Leia display system


Leia display system
 
pytanie
 
 

Pytaj o cenę...

LDS to unikalny system wyświetlania obrazów w powietrzu! Nie jest potrzebny ekran czy szyba.

Więcej informacji na

www.facebook.com/leiadisplay

Często zadawane pytania:

Jak to działa?

- Urządzenie wytwarza cienką ścianę powietrza o zwiększonej wilgotności, która rozprasza światło. Zastosowanie tylnej projekcji daje efekt widoczny na filmie.

Czy to jest hologram?

- Hologram z definicji powinien być 3 wymiarowy (3D). Obraz widoczny w Leia display jest płaski, niemniej jednak wyświetlenie obrazu figur 3D z pewnej odległości daje złudzenie hologramu.

Jakiej wielkości jest powierzchnia, na której wyświetlany jest obraz?

- W prezentowanym urządzeniu jest to 65 / 65cm. Pracujemy już nad większymi urządzeniami.

Czy to nie jest poprostu odwrócony Fog Screen?

- Nie. Fog Screen emituje turbulentną chmurę pary wodnej, na której obraz im dalej od źródła pary tym bardziej rozmyty i niewyraźny. Leia display system emituje niemal niewidoczne, laminarne strugi wilgotnego powietrza na dużą odległość dając możliwość wyświetlania obrazu w dużej rozdzielczości.

Czy urządzenie wymaga jakiegoś specjalnego płynu?

- Tak. Tym płynem jest woda destylowana. Średnie zużycie to ok 200ml na godzine. W zależności od czynników zewnętrznych. Ekran posiada włąsny zbiornik na wodę (ok 6l) i na bierząco sam uzupełnia jej braki.

Czy projektor widoczny na filmie to zwykły projektor multimedialny?

- W zasadzie można użyć zwykłego projektora. Zalecamy jednak projektory przerobione przez nas. Przeróbka polega na założeniu specjalnych filtrów, które zwiększają kontrast projektora. Dzięki temu uzyskujemy głębszą czerń, która jest kluczowa w tym rozwiązaniu.

W jakich warunkach może pracować urządzenie?

- Podstawowym warunkiem jest przestrzeń zamknięta. Urządzenie nie będzie poprawnie pracowało na zewnątrz ze względu na możliwe podmuchy wiatru. W pomieszczeniach zamkniętych należy uważać na przeciągi i umiejscowienie bezpośrednio pod wentylatorem lub klimatyzatorem. Kolejnym aspektem jest oświetlenie pomieszczenia. Im jaśniej w pomieszczeniu tym większej mocy projektora należy użyć. Z projektorem klasy 4000AnsiLm urządzenie świetnie sprawdza się w większości sztucznie oświetlonych pomieszczeń.

Gdzie można zobaczyć ekran na żywo?

- Zapraszamy do naszej firmy. Adres podany jest na samym dole tej aukcji. Prosimy jednak o kontakt telefoniczny przed przyjazdem. Możliwe, że wszystkie dostępne urządzenia będą poza biurem lub akurat nie będą podłączone.

Jakiej produkcji jest urządzenie?

- Urządzenie produkowane jest w Polsce wg. polskiej myśli technicznej i chronione jest polskim patentem. Złożony został równierz wniosek o patent międzynarodowy.

Ile czasu trzeba czekać na ekran w przypadku zakupu?

- Jest to sprawa indywidualna. W zależności od opcji - budowa trwa od 6 do 8 tygodni.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Oferujemy oświetlenie dyskotekowe,estradowe,koncertowe,architektoniczne
© 2007 X-Beam Wszelkie prawa zastrzeżone. Tworzenie stron Xann Design. Mapa strony