Regulamin
Szukaj: 

1. Informacje ogólne

Firma DSK s.c. z siedzibą przy ulicy Słowiczej 37 w Warszawie, prowadzi sprzedaż detaliczną oraz sklep internetowy pod adresem www.x-beam.pl
 Działalność ta jest skierowana do firm oraz użytkowników indywidualnych i odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem.

2. Oferta

Nasza oferta składa się z produktów, które importujemy  bezpośrednio od największych dystrybutorów i producentów z krajów Unii Europejskiej oraz Azji. Posiadamy szerokie kontakty handlowe, pozwalające nam oferować wyroby po konkurencyjnych cenach, często najniższych w Polsce. Zawarte w opisie informacje są zgodne z danymi dostarczonymi przez producentów i dystrybutorów. Dokładamy wszelkich starań aby były one rzetelne i aktualne. Z przyczyn technicznych, może się jednak zdarzyć, że zamieszczony na witrynie produkt będzie czasowo niedostępny u naszego dostawcy i nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia. Jeśli uznasz, że informacje o produkcie są niewystarczające, prosimy o przesłanie e-maila z pytaniem w celu uzyskania dodatkowych informacji.

3. Zamówienie

Podstawą do zawarcia transakcji w naszym sklepie jest zamówienie. Intuicyjny mechanizm przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy ( wybór produktu, przekazanie danych adresowych i wybór sposobu płatności ). Poprawnie złożone zamówienie zawiera:

o dane kontaktowe i adresowe: zamawiającego, odbiorcy i płatnika

o co najmniej jedną pozycję określonego produktu wraz z ceną

o koszty transportu

o sposób płatności

4. Płatność

Aby sprostać Twoim wymaganiom, za zamówiony towar możesz zapłacić:

o        Płatność z góry - przelewem na nasze konto (dane do przelewu otrzymasz   mailem po dokonaniu tranzakcji)

o      Za pobraniem.

5. Gwarancje, reklamacje i rękojmie

Zakupione u nas produkty posiadają 24 miesięczną gwarancję (z wyłączeniem elementów eksploatacyjnych w tym żródeł światła-żarówek, diod itp.). W przypadku awarii urządzenia reklamowany towar należy dostarczyć do punktu sprzedaży osobiście, lub za pośrednictwem kuriera bądź Poczty Polskiej. Wraz z reklamowanym produktem należy przesłać kartę gwarancji wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą). Jeśli napotkasz na jakiekolwiek trudności w realizacji swoich praw gwarancyjnych możesz zwrócić się do nas o pomoc.

Zakupione u nas produkty można zwrócić w ciągu 10 dni licząc od daty sprzedaży, odsyłając je na nasz adres na koszt kupującego. Odsyłany towar musi być w stanie nienaruszonym i w pełni sprawny, oraz w oryginalnym opakowaniu.  

.

   6.    Termin dostawy towaru do klienta

  Towar staramy się wysyłać na drugi dzień roboczy po wpłynięciu należnej kwoty na nasze konto firmowe. 

 W przypadku zamówienia za pobraniem towar wysyłamy do klienta

 następnego dnia roboczego.

     7. Przesyłka kurierska

Zdarza się iż przesyłki docierają uszkodzone do klientów, dlatego obowiązkiem klienta, jest otworzenie przesyłki w obecności kuriera i spisanie ew. protokołu szkody. Protokół taki jest podstawą do ubiegania się o zwrot pieniędzy za towar!

.

Kontakt

telefon/fax: (22) 868 02 62
 

kom: 0 501 807 383

kom: 0 602 408 609

 

Oferujemy oświetlenie dyskotekowe,estradowe,koncertowe,architektoniczne
© 2007 X-Beam Wszelkie prawa zastrzeżone. Tworzenie stron Xann Design. Mapa strony